10071.
Wacław ŻABOKLICKI (1879-1959)

Pejzaż z rozlewiskiem, 1939

pastel, papier; 49,5 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygnatura wraz z dedykacją l. d.: Kochanemu Tadziowi Piaseckiemu (ołówkiem) / W. Żaboklicki / 1939 -.

Cena pierwotna: 2 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 880 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 2 000 zł