10071.
Wacław ŻABOKLICKI (1879-1959)
Pejzaż z rozlewiskiem, 1939
pastel, papier; 49,5 x 69 cm (w świetle oprawy);
sygnatura wraz z dedykacją l. d.: Kochanemu Tadziowi Piaseckiemu (ołówkiem) / W. Żaboklicki / 1939 -.
Cena pierwotna: 2 500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
1 880 zł
+20% opłaty aukcyjnej
2 000 zł