8835.
MALARZ NIEOKREŚLONY, XX W.

Pejzaż z chatami

olej, płótno; 47,5 x 64,5 cm.
Przed konserwacją.

Cena pierwotna: 1 600 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 640 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 720 zł