8613.
K. TRAMPEDACH ?, XIX / XX w.

Pejzaż leśny z sosnami, 1902

olej, płótno; 35 x 48 cm;
sygn. p. d.: K. Trampedach / 1.7.02. (słabo czytelnie);
na odwrocie owalny stempel prawdopodobnie składu artykułów malarskich.
Stan zach.: obraz po konserwacji, na odwrocie widoczne łaty konserwatorskie.

Cena pierwotna: 3 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 800 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 700 zł