8613.
K. TRAMPEDACH ?, XIX / XX w.

Pejzaż leśny z sosnami, 1902

olej, płótno; 35 x 48 cm;
sygn. p. d.: K. Trampedach / 1.7.02. (słabo czytelnie);
na odwrocie owalny stempel prawdopodobnie składu artykułów malarskich.
Stan zach.: obraz po konserwacji, na odwrocie widoczne łaty konserwatorskie.

Original price: 3 500 zł +20% buyer's premium
Current price 1 900 zł +20% buyer's premium

The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount: 2 080 zł