8609.
Malarz nieokreślony, XIX / XX w.

Kwiaty i owoce

olej, płótno; 54,5 x 36,5 cm.
Stan zach.: obraz po konserwacji.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 100 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 1 200 zł