8609.
Malarz nieokreślony, XIX / XX w.
Kwiaty i owoce
olej, płótno; 54,5 x 36,5 cm.
Stan zach.: obraz po konserwacji.
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
1 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 100 zł