8371.
Teresa PIEKARCZYK, XX w.

Skarbonka - kobieta z koszem

ceramika szkliwiona, wys. 14,5 cm;
sygn. na spodzie: PIEKARCZYK / TERESA / PLTP (Państwowe Liceum Technik Plastycznych w Zakopanem).

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 400 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 500 zł