8371.
Teresa PIEKARCZYK, XX w.
Skarbonka - kobieta z koszem
ceramika szkliwiona, wys. 14,5 cm;
sygn. na spodzie: PIEKARCZYK / TERESA / PLTP (Państwowe Liceum Technik Plastycznych w Zakopanem).
Original price: 2 000 zł
+20% buyer's premium
Current price
400 zł
+20% buyer's premium
The lowest price of the product in the last 30 days before the latest discount:
500 zł