8320.
Jan STAŃDA (1912-1987)
Pejzaż wiosenny
olej, tektura; 21 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Stańda
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
400 zł
+20% opłaty aukcyjnej
500 zł