8252.
DONALD SOLO (1919-2010)
Remont kutrów
olej, płótno; 49,5 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: Solo 1984.;
na odwrocie na krośnie malarskim opis autorski: DONALD SOLO / WARSZAWA "REMONT KUTRÓW" olej 50 x 61 cm / 1984 rok.
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
1 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 100 zł