8195.
MIECZYSŁAW WĄTORSKI (1903-1979)
Pejzaż z domem
olej, płótno; 55 x 65 cm;
sygn. p. d.: M. WĄTORSKI
Cena pierwotna: 2 500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
560 zł