8195.
MIECZYSŁAW WĄTORSKI (1903-1979)

Pejzaż z domem

olej, płótno; 55 x 65 cm;
sygn. p. d.: M. WĄTORSKI

Cena pierwotna: 2 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 500 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 560 zł