8187.
JAN ŚWIDERSKI (1913-2004)
Widok na kościół Mariacki w Krakowie
olej, płótno; 64,5 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: Jan Świderski;
na odwrocie, na płótnie opis autorski: Jan Świderski / KRAKÓW.
Cena pierwotna: 3 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
900 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 050 zł