8171.
CZESŁAW RZEPIŃSKI (1905-1995)
Pejzaż, przed 1962
olej, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. p. d.: Rzepiński;
na odwrocie nalepka z salonu DESY z napisem Rzepiński Pejzaż / K 504/II/62 / 20.VII 63 / 5250.
Cena pierwotna: 4 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
2 800 zł
+20% opłaty aukcyjnej
3 000 zł