8146.
JARZĄBEK, XX w.

Akt leżącej kobiety nad rzeką

olej, płótno; 47 x 70 cm;
sygn. p. d.: Jarząbek.

Cena pierwotna: 2 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 500 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 560 zł