8146.
JARZĄBEK, XX w.
Akt leżącej kobiety nad rzeką
olej, płótno; 47 x 70 cm;
sygn. p. d.: Jarząbek.
Cena pierwotna: 2 500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
560 zł