8139.
M.Z., XX w.
Pejzaż z drewnianym kościółkiem
olej, płótno naklejone na tekturę; 32,5 x 43 cm;
sygn. p. d.: M Z... (nazwisko nieczytelne).
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
400 zł
+20% opłaty aukcyjnej
500 zł