7875.
BURSKA-SZUBARGA (XX w.)

Pejzaż

olej, płótno; 36 x 44 cm;
sygn. l. d.: [Burska] Szubarga, data p. d.: 1956;
na odwrocie na krośnie malarskim napis: Własność: Tadeusz Szubarga Dębowiec / 1958 r.

Cena pierwotna: 1 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 300 zł +20% opłaty aukcyjnej