7828.
Karl Ludwig PRINZ (1875-1944)
Pejzaż
olej, tektura; 41 x 31,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: KARL LUDWIG PRINZ
Cena pierwotna: 2 500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
680 zł
+20% opłaty aukcyjnej
800 zł