7618.
DĄBROWSKI (XX w.)
Widok na kościół św. Anny w Warszawie
olej, papier, 28 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Dąbrowski
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
400 zł
+20% opłaty aukcyjnej
500 zł