7233.
Franciszek ASCHENBRENNER (1872-1948)
Widok na Wielką Synagogę w Katowicach
olej, deska, 22,5 x 36,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: F. ASCHENRENNER
Cena pierwotna: 3 500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
700 zł
+20% opłaty aukcyjnej
820 zł