7233.
Franciszek ASCHENBRENNER (1872-1948)

Widok na Wielką Synagogę w Katowicach

olej, deska, 22,5 x 36,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: F. ASCHENRENNER

Cena pierwotna: 3 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 700 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 820 zł