6937.
Jan OLSZAK (1948-2001)

Dziewczyna z różami we włosach

olej, płótno; 76 x 54 cm;
opisany na krośnie malarskim: JAN OLSZAK " DZIEWCZYNA Z RÓŻAMI WE WŁOSACH".

Cena pierwotna: 1 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 200 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 250 zł