6835.
Natalia SPYRKA (ur. 1995)

Pokój nr.24, 2019

olej, akryl, płótno; 115 x 160 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Natalia Spyrka / „Pokój nr 24”, 2019

Cena pierwotna: 4 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 800 zł +20% opłaty aukcyjnej