Pokój nr.24, 2019
olej, akryl, płótno; 115 x 160 cm;sygn., dat. i opisany na odwrocie: Natalia Spyrka / „Pokój nr 24”, 2019
Original price: 4 000 zł +20% buyer's premium Current price 1 800 zł +20% buyer's premium