6417.
Franciszek PRZEBINDOWSKI, XIX w.

Odaliska grająca na harfie

olej, płótno; 81 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: F. Przebindowski

Cena pierwotna: 7 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 5 250 zł +20% opłaty aukcyjnej