6417.
Franciszek PRZEBINDOWSKI, XIX w.

Odaliska grająca na harfie

olej, płótno; 81 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: F. Przebindowski

Original price: 7 000 zł +20% buyer's premium
Current price 2 800 zł +20% buyer's premium