5752.
Jan WOJNARSKI (1879-1937)

Brzozy

akwarela, papier; 44,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wojnarski (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 600 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 640 zł +20% opłaty aukcyjnej