5752.
Jan WOJNARSKI (1879-1937)

Brzozy

akwarela, papier; 44,5 x 28 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wojnarski (ołówkiem).

Original price: 1 600 zł +20% buyer's premium
Current price 640 zł +20% buyer's premium