99621.
Mojżesz KISLING (1891-1953)

Zestaw 4 litografii z teki „L'épopée bohémienne” (Epopeja cygańska - nakład 230 egz.), lata 50. XX w.

1. Deux Moines;
litografia, papier; 16 x 10 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na kamieniu p. d.: Kisling;
2. Un Sejour De;
litografia, papier; 15,8 x 10,5 cm (w świetle passe-partout);
3. S'il Nous Faut;
litografia, papier; 15,7 x 10,2 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na kamieniu z prawej strony po środku: Kisling;
4. Comment Se;
litografia, papier; 16 x 10,6 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na kamieniu p. d.: Kisling.

Cena pierwotna: 2 800 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 240 zł +20% opłaty aukcyjnej