98733.
Malarz nieokreślony, XIX w.
Caritas Romana
olej, płótno dublowane;
46 x 54 cm.
Cena pierwotna: 3 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
1 650 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 800 zł