97251.
TRAUTE RASLENDA ?, XX W.

Pejzaż jesienny

olej, płótno; 90 x 100 cm;
na odwrocie naklejka z odręcznym napisem: Traute Raslenda / [adres] / Netzekreis / Preis 250 m (? piórem).

Cena pierwotna: 2 700 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 200 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 1 320 zł