97045.
Janusz Maria BRZESKI (1907-1957)

Po balu,1935

akwarela, tusz, węgiel, papier; 23 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: JMB 35

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 000 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 1 100 zł