95294.
Malarz nieokreślony, XX w.
Maryla
olej, płótno naklejone na tekturę; 23 x 33,5 cm;
napis l. d.: Maryla.
Cena pierwotna: 1 200 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
540 zł
+20% opłaty aukcyjnej
600 zł