95213.
Kazimierz BORZYM (1884-1968)
Typ z Ukrainy, 1914
olej, płótno; 67 x 53 cm;
sygn. p. d. K. Borzym. 1914,
papierowa nalepka l. d. z odręcznie wpisanym numerem: 7186 / E E B (piórem);
na odwrocie na krośnie malarskim papierowa nalepka z informacją o obrazie w tym tytułem: Typ z Ukrainy (piórem).
obraz przed konserwacją.
Cena pierwotna: 1 200 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
840 zł
+20% opłaty aukcyjnej
900 zł