94670.
Wojciech PĄKOWSKI (ur. 1958)

Between, 1985

akwaforta, akwatinta, papier; 53 x 42 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy), 49,5 x 40 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: Pąkowski 85 (ołówkiem), tytuł l. d.: Between (ołówkiem), nakład i dwa stemple autorskie śr. d.: EA. 70/125 (ołówkiem).

Cena pierwotna: 1 350 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 300 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 360 zł