94501.
JERZY GNATOWSKI (1928-2012)
Wnętrze lasu, 1991
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Gnatowski 1991.
Cena pierwotna: 1 100 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
220 zł
+20% opłaty aukcyjnej
280 zł