94500.
JERZY GNATOWSKI (1928-2012)
Pejzaż jesienny, 1989
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jerzy Gnatowski 1989.
Cena pierwotna: 1 200 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
300 zł
+20% opłaty aukcyjnej
360 zł