94065.
Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

Kraków - Brama Floriańska

olej, tektura; 33 x 22 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA,
opisany l. d.: KRAKÓW.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 600 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 700 zł