94059.
Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)

Ogrójec przy kościele św. Barbary w Krakowie

akwarela, papier; 50 x 30 cm;
sygn. l. d.: St. Fabijański

Cena pierwotna: 2 530 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 720 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 850 zł