94038.
H. HUNDT, XIX/XX w.
Klif - nokturn, 1896
olej, płótno; 118 x 84 cm;
sygn. i dat. l. d.: H HUNDT 1896
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
600 zł