94035.
Izydor Ignacy CZAJ-GOLDHUBER (1896-1942)
Miasteczko
olej, płótno; 55 x 69 cm;
sygn. p. d.: I. Czaj
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
1 100 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 200 zł