94030.
Teodor Baltazar STACHOWICZ (1800-1873)

Uliczka przy Rynku w Krakowie

akwarela, gwasz, papier żeberkowy; 64 x 48,5 cm;
sygn. p. d.: T. STACHOWICZ;
na odwrocie owalny stempel ze składu przyborów malarskich Reginy Aleksandrowicz.

Cena pierwotna: 4 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 200 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 1 400 zł