94024.
L. ORTELLI, XX w.
Łodzie na brzegu
olej, tektura; 33,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: L. ORTELLI
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
900 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 000 zł