94013.
R. LANGE, XX w.
Nokturn morski
olej, płótno; 61 x 80,5 cm;
sygn. p. d.: R. Lange i dat.: 38 (? - zatarta).
Cena pierwotna: 2 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
500 zł
+20% opłaty aukcyjnej
600 zł