93814.
Edmund BURKE (1912-1999)
Fantazja
olej, tektura; 60 x 69 cm;
sygn. l. d.: eburke.
Cena pierwotna: 3 980 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
980 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 180 zł