93741.
ANDRZEJ MALINOWSKI (1882-1932)
Zagroda - Chata zimą
olej, sklejka; 62,5 x 92 cm;
sygn. p. d.: Andrz. Malinowski;
na odwrocie napis: Andr. Malinowski / „Zagroda” (… - napis nieczytelny) / /olejna/ (ołówkiem).
Cena pierwotna: 3 000 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
2 400 zł
+20% opłaty aukcyjnej