93741.
ANDRZEJ MALINOWSKI (1882-1932)

Zagroda - Chata zimą

olej, sklejka; 62,5 x 92 cm;
sygn. p. d.: Andrz. Malinowski;
na odwrocie napis: Andr. Malinowski / „Zagroda” (… - napis nieczytelny) / /olejna/ (ołówkiem).

Cena pierwotna: 3 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 2 400 zł +20% opłaty aukcyjnej