93505.
Teofil STUDNICKI (czynny: 1905-1928)

Konsolka

drewno, snycerka, wys. 22 cm; szer. 16 cm; głęb. 11 cm.
Polska, Zakopane, lata 20.-30. XX w.
Półeczka wycięta łukowato; elementy przyścienne z ażurową dekoracją z motywem parzenicy. W partii górnej motyw serduszka.
Z tyłu stempel autorski owalny: „PRACOWNIA ART. RZEŹBIARSKIE /.../ T. STUDNICKIEGO / W / ZAKOPANEM”. Stan zachowania: brak okrągłego zakończenia dekoracji z prawej strony u góry; ślady użytkowania na półce.

Cena pierwotna: 1 600 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 800 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 880 zł