92499.
Bogusław SERWIN (1887-1956)
Martwa natura z kukiełką, 1924
olej, tektura; 71 x 71 cm;
sygn. i dat. p. g.: SERWIN. 924
Cena pierwotna: 3 320 zł
+20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena
1 130 zł
+20% opłaty aukcyjnej
1 300 zł