92070.

Stolik w stylu Ludwika Filipa

fornirowany mahoniem; 78 x 110 x 77 cm;
Europa, 2 poł. XIX w.
Z owalnym blatem, profilowanym na obrzeżu, wsparty na toczonym trzonie rozwidlonym w esowaty trójnóg.

Cena pierwotna: 1 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 300 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 360 zł