91818.
ERNST BLEY, XX W.

Pustać Lüneburska [Lüneburger Heide], 1936

olej, płótno; 61 x 91 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: E. Bley / Hamburg / 1936;
na odwrocie napis: Luneburger Heide / Motiv bei Haverbek / E. Bley 1936 M. a. R.K.K.

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 500 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 1 600 zł