91008.
Kazimierz HAŁAJKIEWICZ (1936-1994)

Orkiestra, 1976

olej, płótno; 55,5 x 76 cm;

Cena pierwotna: 2 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 700 zł +20% opłaty aukcyjnej

Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem ostaniej obniżki to 800 zł