90893.
Adam MALICKI (1897-1949)

Widok z Tyńca, 1922

olej, tektura; 33 x49 cm;
sygn. i dat. l. d.: A Malicki 1922

Cena pierwotna: 1 500 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 1 200 zł +20% opłaty aukcyjnej