90522.
Stanisław KACZOR-BATOWSKI (1866-1946)

Pejzaż z Cannero, 1926

olej, tektura; 48 x 68,4 cm w świetle ramy;
sygn. i dat. l. d.: S. Batowski 1926. Cannero

Cena pierwotna: 6 000 zł +20% opłaty aukcyjnej
Aktualna cena 4 500 zł +20% opłaty aukcyjnej